چگونه گل ها می توانند سالگرد عروسی شما را پس از 10 سال جالب نگه دارند

پس از 10 سال سالگرد ، جعبه شکلات های معمول قلب به شکل مورد انتظار قرار گرفته اند. در حالی که ، گل های رز قرمز پیش فرض بیش از کمی قابل پیش بینی هستند. بنابراین ، چگونه می توانید همسرتان را در یازدهمین ، دوازدهم ، سیزدهم ، چهاردهم یا پانزدهمین سالگرد ازدواج خود غافلگیر ، دلخوش و متعجب کنید؟ خوب ، به اندازه کافی مفرح ، با استناد به یک رسم قدیمی. یکی از هدیه دادن گل متفاوت در هر سالگرد.

بله ، متأسفانه بخشهایی که اگر تاکنون در هر سالگردی با دقت و وظیفه گلهای قرمز اهدا کرده اید ، همه این کارها را اشتباه انجام داده اید. جای نگرانی نیست ، 10 سال یا بیشتر اشتباهات به محض اینکه به مسیر درست هدایت شوید ، به زودی فراموش  قیمت کراسولا خرفه ای می شوند. هدف این مقاله این است! بنابراین ، در ادامه بخوانید تا یاد بگیرید چه سالی در سالگرد تولد خود باید چه گلی بدهید و کمی از دلایل و افسانه های دادن آن گل را بیاموزید.

Morning Glory – گل برای یازدهمین سالگرد ازدواج
بعد از نقطه عطف سال دهم ، گل برای یازدهمین سال پیام ویژه ای برای همه زوج های متاهل دارد – هر روز ، یکبار مصرف کنید. درست است. Morning Glory ، گل سالگرد یازدهمین سالگرد ، نه تنها یکی از دوست داشتنی ترین گلهاست بلکه دارای کوتاهترین طول عمر نیز هست. این گلهای زیبا ، به رنگهای سفید ، قرمز ، آبی ، بنفش و زرد ، به درستی گلهای شکوه صبح را نامیده اند ، در آفتاب خیس می شوند و تا بعد از ظهر می میرند. در فرهنگ عامیانه چینی ، این گل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این گل نماد یک روز در هر سال است که در آن دوستداران چینی ستاره دار ، Chien Niu و Chih Neu ، اجازه ملاقات دارند.

گل صد تومانی – گل برای 12 سالگرد ازدواج
گل صد تومانی نماد خوش شانسی و یک ازدواج سعادتمندانه است. یونانیان نام این گل را به نام پائون ، پزشك خدایان المپیایی گذاشتند. گل صد تومانی که در سایه های واضح قرمز تا سفید یا زرد موجود است ، نشانه اصلی عاشقانه و شکوفایی است.

این گل به دلیل شباهت زیاد به ماه تابناک که خود یک جرم آسمانی بسیار قابل احترام در افسانه های چینی است بسیار مورد احترام شاهنشاهی چین قرار گرفت. فولکلور چینی معتقد بود که این گل توسط خود الهه ماه ایجاد شده است تا نور تابناک و تابناک او را در طول شب منعکس کند. در ژاپن ، گل صد تومانی نماد ‘دستان پر از پول نقد’ است.

Speak Your Mind

*