Marketing internetowy — 3 porady dotyczące marketingu internetowego, które zmienią Twoje życie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co odróżnia odnoszącego sukcesy przedsiębiorcę internetowego od reszty stada? Dlaczego ich rankingi Google są lepsze niż twoje? Jak zarabiają w Internecie? Znają 3 obszary, na których powinni się skoncentrować, planując strategię marketingu internetowego.

visit https://www.efototapeta.eu/

Ale najpierw, czym dokładnie jest marketing internetowy?

Marketing internetowy to proces, w którym informujesz ludzi o sobie i swojej firmie. Dzięki temu procesowi pozyskujesz (i miejmy nadzieję, że zatrzymujesz) klientów lub pacjentów. Poprzez marketing internetowy dajesz im do zrozumienia, że rozumiesz ich sytuację, nadzieje i obawy. Poprzez marketing internetowy dajesz im znać, że masz odpowiedzi, których szukają i rozwiązania ich problemów. Poprzez marketing internetowy pokazujesz im, dlaczego Twoje rozwiązania i odpowiedzi są lepsze niż innych.

Marketing internetowy to nie Twoja strona internetowa, to nie reklama ani Twoje logo. Ale wszystkie te rzeczy są częścią marketingu internetowego i budowania marki. Oto 3 szybkie wskazówki, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o inwestowanie czasu w marketing internetowy.

Internet Marketing Tip # 1 – Przejdź do programu partnerskiego

To świetne miejsce dla tych, którzy dopiero zaczynają myśleć o budowaniu marki w Internecie. Nie musisz mieć własnego produktu, aby sprzedawać. Sprzedawaj produkt innej osoby i zarabiaj pieniądze od każdego, kto kupi ten produkt za pośrednictwem linku w Twojej witrynie. To wspaniałe, ponieważ nie musisz się martwić problemami z obsługą klienta, zwrotami ani ludźmi, którzy nie potrafią postępować zgodnie z instrukcjami. Możesz stworzyć niestandardową witrynę, która jest w zasadzie billboardem dla czyjegoś produktu, a kiedy ostatni raz słyszałeś o tak efektywnym wykorzystaniu billboardu?

Marketing afiliacyjny to tani sposób na rozpoczęcie zarabiania pieniędzy w Internecie. Przy tak wielu produktach dostępnych w miejscu takim jak Clickbank.com sprawdź, czy możesz znaleźć produkty, które dobrze się sprzedają ORAZ które Cię interesują. W ten sposób, gdy skutecznie sprzedajesz 3 lub 4 w tym samym czasie, możesz stworzyć stronę internetową zbudowaną wokół Twoich zainteresowań i również tam oferować te produkty.

Internet Marketing Tip # 2 – Analiza słów kluczowych

Znaczenie korzystania z analizy słów kluczowych PRZED rozpoczęciem pisania artykułów nie może być wystarczająco podkreślone. Wyszukując słowa kluczowe za pomocą Google lub innego narzędzia do wyszukiwania słów kluczowych, pamiętaj o umieszczeniu wyszukiwanych haseł w cudzysłowach, aby wyniki zawierały tylko dokładnie to, czego szukasz. Na przykład, jeśli chcesz określić konkurencję na niebieskim samochodzie, użyj cudzysłowów, w przeciwnym razie wyniki pokażą wszystkie strony, które używają niebieskiego i samochodu (jak niebieski krzyż lub „jazda moim samochodem pod błękitnym niebem…”). . Niezbyt pomocne.

Napisz artykuł wokół fraz kluczowych o niskiej konkurencji i obserwuj, jak zaczynają nadchodzić hity!

Porada dotycząca marketingu internetowego nr 3 – Duh… Wideo

Z ukłonem w stronę każdego znanego „złego chłopca”, którego twarz pojawia się w krajowych wiadomościach i domowych nagraniach wideo, nie ma nic bardziej gorącego w Internecie niż wideo. Spójrz na YouTube! Jest to dość popularna witryna (wyszukiwarka numer 2 na świecie), tak popularna, że w 2006 roku Google kupił ją za 1,65 miliarda dolarów. Google kocha wideo i wysoko je ocenia. Pamiętaj, aby umieścić wideo na swojej stronie internetowej lub blogu, gdy Twoja witryna awansuje w rankingach.

Charlie Seymour Jr jest internetowym twórcą legend: czy gdy szukasz siebie w sieci, podoba ci się to, co znajdujesz? Czy klienci lub pacjenci znajdą Cię, wpisując w Google wyszukiwane hasła, których używają do opisania swoich potrzeb? Czy mówi to, co chcesz powiedzieć?