Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatı

Günümüz teknolojisinde cerrahi operasyonlar büyük önem kazanmaktadır. İnsanlar rahatlıkla cerrahi uygulamalar yaptırabilmekte ve bedenleri üzerinde estetik değişiklikler yaratabilmektedir. Bedensel estetik dışında bazı sorunlarına da pratik çözümler sağlayabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de penil protezlerdir.

Penil Protez Nedir?

Halk arasında sertleşme sorunlarına verilen ismi mutluluk çubuğu olan penil proztezler, son zamanlarda erkekler tarafından araştırılan ve yaptırılan cerrahi uygulamalardır. Bu cerrahi uygulamalar sadece erkeklere özgüdür. Erkekler sertleşme problemlerini mutluluk çubuğu vasıtasıyla ortadan kaldırabilmektedir.

Penil Protez Etkili mi?

Erkeklerin iktidarsızlık sıkıntılarına çözüm olan ve % 95 seviyelerinde başarı sağlayan mutluluk çubuğu protezleri ömür boyu garanti ve kullanım sağlamaktadır. Alanında uzman hekimler tarafından uygulanan bu penil protezin insan sağlığına yan etkisi de yoktur. Dışarıdan görünmez ve hareketlerini etkilemez.

Penil Protez Ameliyatı ve Çeşitleri Nelerdir?

Basit cerrahi operasyonlar olarak bilinen penil protez ameliyatları ortalama 1 saat kadar sürmektedir. Cinsel yaşam kalitesini arttırmak isteyen erkekler tarafından tercih edilen bu penil protezlerin kadınlar tarafından kullanımı mümkün değildir. Penil protez yani mutluluk çubuğu sadece 18 yaş üstü erkekler için uygulanan bir yöntemdir.

Farklı operasyonlar ve ilaçlar ile sertleşme sorunu ortadan kalkmayan erkeklerin başvurduğu penil protezler kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar sürekli sertleşme durumu, yarı sertleşme ve manuel olarak sertleştirme yani şişirilebilir penil protezler şeklindedir. Konusunda uzman doktorların ilgili hastaya önereceği bir penil protez türü operasyonla uygulanmaktadır.

Penil Protez Fiyatları Nedir?

Penil protez alanından araştırmalar yapan erkekler mutluluk çubuğu fiyatı konusunda merak içindedirler. Erkeklerin sertleşme sorun tedavisinde kullanılan penil protezler biraz yüksek fiyatlı olsa da ömür boyu kullanım olması ve yüksek başarılı sonuçlar vermesi nedeniyle tercih edilmektedir. İktidar sorunlarına çözüm olarak gösterilen mutluluk çubuğu fiyatı ise türüne göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 8 bin TL ile 15 bin TL arasında eğişmektedir.

Penil Protezleri Devlet Karşılar mı?

Penil protez fiyatları yüksek olması bu ürünlerin yüksek kaliteli ürünlerin bileşenleri olmasıdır. Ancak fiyatların biraz yüksek olması erkeklerin iktidar problemlerine karşı çözüm aramalarına problem değildir. Çünkü mutluluk çubuğu fiyatı bazı kurumların SGK anlaşması nedeniyle daha aşağıya çekilebilmekte hatta ücretsiz olarak da uygulanabilmektedir.

Üroloji alanında bir rahatsızlık olan iktidarsızlık erkeklerin sertleşme sorunlarına karşı çözüm üretilmesi gereken bir durumdur. Cinsel yaşamın kalitesini arttırmak ve bundan keyif almanın çok daha ötesinde erkeklerin çocuk sahibi olma hakkının yerine getirilebilmesi açısından mutluluk çubuğu fiyatı devlet kontrolünde SGK kapsamına girebilmektedir.

Erkeklerin penil protez uygulamalar konusunda bazı çekingeleri zaman içinde azalmaktadır. Penil proztezler erkeklerin sertleşme sorunlarına karşı en etkili yöntemdir. Penil protez ameliyat sonrası yaklaşık bir ay / bir buçuk ay sonrası oldukça sağlıklı kullanımı söz konusudur. Penil protez uygulanan erkekler ömür boyu kaliteli bir cinsel yaşam sürebilmektedirler. Cinsel ilişkiden yüksek düzeyde zevk alabilmektedirler.

Speak Your Mind

*